Handwork - Korálky Příbram

Sobotní tvoření pro děti

Vytisknout

Sobotní tvořivé dílničky pro děti - klidné nákupy pro rodiče :-D.

Každý rodič někdy zatoužil po možnosti projít se po obchodech, kouknout se co nového mají v nabídce a nakoupit si v klidu bez dětí. Pokud vaše dítko rádo tvoří je naše nabídka určena právě pro vás. Od září nově zařazujeme sobotní tvořivé dílničky pro děti a než si váš miláček něco vyrobí, můžete nakoupit nebo si dát v cukrárně kávičku a chvilku si oddechnout....

Kdy a kde se budou dílničky konat ?
Dílničky budou probíhat v prostorech kamenného obchodu s korálky - Handwork v Příbrami, Pražské ul.č. 6 ( 1.p. ), každou sobotu od 9 - 11.30 hod. Vyjímkou jsou soboty, kdy bude zavřeno. Jedná se o ty soboty, na které připadá státní svátek, nebo kdy se náš obchod bude účastnit některé z pořádaných akcí v Příbrami a okolí.

Pro koho jsou dílničky určeny ?
Tvořivé dílničky jsou vhodné pro tvořílky ve věku od 5 - 12 let, kteří rádi zkouší něco nového.
Protože maminky a tatínkové znají svá dítka nejlépe, necháme na jejich uvážení a rozhodnutí, zda je vybraná dílnička vhodná pro jejich dítě.
Důležitým předpokladem k účasti na dílničce, hlavně u menších dětí, je schopnost zůstat chvilku bez rodiče a pracovat samostatně nebo za pomoci dospělé osoby.
Pokud je váš drobeček mladší a nebo si přeje, aby jste s ním zůstali po dobu tvoření, není problém, budeme rádi.

Jak budou sobotní dílničky pro děti probíhat ?
Na sobotní dílničky není potřeba se hlásit. S dětmi můžete přijít kdykoliv v čase od 9 do 11:30 hodin. Budou - li děti na dílničce zůstavat sami bez rodiče, je potřeba vyplnit kontaktní telefon.
Vyrábění v dílničce je naplánovano přibližně na 30 minut, kdy si dítě vytvoří svůj výrobek. Čas dílničky se může prodloužit či zkrátit v závislosti na dané technice i na věku a šikovnosti dítěte, dále pak podle množství vyráběných výrobků ( počet výrobků bude předem domluven ).  V tomto čase se budeme dítku věnovat, vysvětlíme mu, co bude v vyrábění potřebovat, jak postupovat i čemu se vyvarovat.
Pro děti budou připraveny omalovánky, pro případ, že by děti zvládly výrobek dřívě než přijdou rodiče.

Co si budou moci tvořílci na dílničkách vyrobit ?
Postupně si budou moci vyzkoušet práci s papírem, korálky, plstí, mosgumou, dřevem, fimem i dalšími materiály, které jsou na trhu k dostání. Děti si odnesou domů různé výrobky jako třeba náramky, ozdobné zápichy do květináčů, magnetky, závěsy do oken, přáníčka... Zařazovat budeme i dílničky s recy tvořením, při kterých se bude pracovat s materiálem, který najde doma každý, jako jsou třeba pet lahve.

Kde je možné najít rozpis a informace k naplánovaným dílničkám ?
Dílničky jsou plánovány s dostatečným předstihem. Jejich rozpis najdete v kamenném obchodě Handwork, na Fb i na našich internetových stránkách v kurzech a akcích pod označením "Sobotní tvořivá dílnička". Při otevření vybrané dílničky získáte veškeré potřebné informace - co se bude vyrábět i jaké je cena dílničky.

Od září se každou sobotu těšíme se na malé tvořílky !!!

Případné dotazy vám rádi zodpovíme :
- telefonicky - 732 46 10 45
-
mailem - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
- osobně v kamenné prodejně Handwork v Příbrami, Pražská 6 (1.patro, průchod mezi Jiráskovými sady a Pražskou ulicí) od Po do Pá - 9:00 - 17:00, So - 9:00 - 12:00 (v období letních prázdnin zavřeno).

e-shop

Přihlášení

Aktuální kurzy

No current events.

Kontakt

Handwork

mobil: 732 46 10 45
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
kontakt: napsat zprávu

Kamenný obchod:

Pražská 6 (1.patro)
Příbram  263 01

Po-Pá -- 9:00 - 17:00
So ----- 9:00 - 12:00
Ne ----- zavřeno